Toto o nás napísali naši hostia

Výborný personál, chutné jedlá a príjemné prostredie.
Benjamín a Anabelka, Bratislava
Krásne prostredie,super jedlo a výborný personál
Denisa, Trebišov
14.2.2022 sa kuchári rozhodli štrajkovať a odmietli obslúžiť ubytovaných hostí a o 19-tej “uzavreli” kuchyňu. Neodporúčam, nemôžete sa spoľahnúť na to, či Vám kuchári navaria. Veľké zlyhanie manažérov! Čašníci “na záskok” museli zachraňovať kritickú situáciu. Ubytovanie - pani upratovačka bola tou najochotnejšou ženou, ale tie negatíva by nevyrovnal ani majiteľov naozajstný záujem.
Soňa, Častkovce
Dima najlepší čašník, akého mal v Tatrách. Poradil mi, čo je najlepšie z ponuky. Steak bol dobre ugrilovaný a víno bolo perfektné. Veľmi pekne ďakujem za vynikajúce služby, určite prídem znova.
Yan, Poprad
Za mna famozna kuchyna, vysoko profesionalny persona. Kohuti vyvar spieval, davno som taky nejedla. A steak z tuniaka s baby zemiakmi a teryaki omačkou ma dostal. Dezert z ponuky čista delikatesa. Velmi velmi vysoko nastavena latka
Adriana Zajacova, Bratislava
Príjemný personál a dobré jedlá.
Benjamín a Anabelka, Bratislava
Výborné jedlo, vynikajúci, všímaví a milí personál. Určite odporúčame!
Matej, Rožňava
Personál je veľmi prívetivý a je veľmi ústretový. Veľmi pekne ďakujem za to, že ste zamestnali takých ľudí a cítim sa ako doma.
Margaréta, Košice

Pridajte nové hodnotenie

Jedlo
Personál
(1 hviezdička - najmenšia spokojnosť, 5 hviezdičiek - najväčšia spokojnosť)
Vaše meno
Odkiaľ ste
Stručné hodnotenie

Uz dlho som nebol tak spokojny s jedlom a musim podoktnut, ze obsluha bola perfektna. S priatelkou sme sli po veceri na bar, lebo sme videli, ze dalsi cakaju na stol (pre mna dalsi signal dobrej restauracie), avsak casnici pri celkom obdivuhodnej vytazenosti stihali vsetko s prehladom, este nam stihli povedat par vtipov. Boli sme ocareni, v Lomnici uz len sem.
Peter,