This is what our guests wrote about us

Krásne prostredie,super jedlo a výborný personál
Denisa, Trebišov
14.2.2022 sa kuchári rozhodli štrajkovať a odmietli obslúžiť ubytovaných hostí a o 19-tej “uzavreli” kuchyňu. Neodporúčam, nemôžete sa spoľahnúť na to, či Vám kuchári navaria. Veľké zlyhanie manažérov! Čašníci “na záskok” museli zachraňovať kritickú situáciu. Ubytovanie - pani upratovačka bola tou najochotnejšou ženou, ale tie negatíva by nevyrovnal ani majiteľov naozajstný záujem.
Soňa, Častkovce
Za mna famozna kuchyna, vysoko profesionalny persona. Kohuti vyvar spieval, davno som taky nejedla. A steak z tuniaka s baby zemiakmi a teryaki omačkou ma dostal. Dezert z ponuky čista delikatesa. Velmi velmi vysoko nastavena latka
Adriana Zajacova, Bratislava
Dima najlepší čašník, akého mal v Tatrách. Poradil mi, čo je najlepšie z ponuky. Steak bol dobre ugrilovaný a víno bolo perfektné. Veľmi pekne ďakujem za vynikajúce služby, určite prídem znova.
Yan, Poprad
Personál je veľmi prívetivý a je veľmi ústretový. Veľmi pekne ďakujem za to, že ste zamestnali takých ľudí a cítim sa ako doma.
Margaréta, Košice
Príjemný personál a dobré jedlá.
Benjamín a Anabelka, Bratislava
Výborné jedlo, vynikajúci, všímaví a milí personál. Určite odporúčame!
Matej, Rožňava
Výborný personál, chutné jedlá a príjemné prostredie.
Benjamín a Anabelka, Bratislava

Add new review

Food
Staff
(1 star - low satisfaction, 5 stars - high satisfaction)
Your name
Where are you from?
Short review

Uz dlho som nebol tak spokojny s jedlom a musim podoktnut, ze obsluha bola perfektna. S priatelkou sme sli po veceri na bar, lebo sme videli, ze dalsi cakaju na stol (pre mna dalsi signal dobrej restauracie), avsak casnici pri celkom obdivuhodnej vytazenosti stihali vsetko s prehladom, este nam stihli povedat par vtipov. Boli sme ocareni, v Lomnici uz len sem.
Peter,