This is what our guests wrote about us

Personál je veľmi prívetivý a je veľmi ústretový. Veľmi pekne ďakujem za to, že ste zamestnali takých ľudí a cítim sa ako doma.
Margaréta, Košice
Krásne prostredie,super jedlo a výborný personál
Denisa, Trebišov
Dima najlepší čašník, akého mal v Tatrách. Poradil mi, čo je najlepšie z ponuky. Steak bol dobre ugrilovaný a víno bolo perfektné. Veľmi pekne ďakujem za vynikajúce služby, určite prídem znova.
Yan, Poprad
Príjemný personál a dobré jedlá.
Benjamín a Anabelka, Bratislava
Výborné jedlo, vynikajúci, všímaví a milí personál. Určite odporúčame!
Matej, Rožňava
14.2.2022 sa kuchári rozhodli štrajkovať a odmietli obslúžiť ubytovaných hostí a o 19-tej “uzavreli” kuchyňu. Neodporúčam, nemôžete sa spoľahnúť na to, či Vám kuchári navaria. Veľké zlyhanie manažérov! Čašníci “na záskok” museli zachraňovať kritickú situáciu. Ubytovanie - pani upratovačka bola tou najochotnejšou ženou, ale tie negatíva by nevyrovnal ani majiteľov naozajstný záujem.
Soňa, Častkovce
Výborný personál, chutné jedlá a príjemné prostredie.
Benjamín a Anabelka, Bratislava

Add new review

Food
Staff
(1 star - low satisfaction, 5 stars - high satisfaction)
Your name
Where are you from?
Short review

Uz dlho som nebol tak spokojny s jedlom a musim podoktnut, ze obsluha bola perfektna. S priatelkou sme sli po veceri na bar, lebo sme videli, ze dalsi cakaju na stol (pre mna dalsi signal dobrej restauracie), avsak casnici pri celkom obdivuhodnej vytazenosti stihali vsetko s prehladom, este nam stihli povedat par vtipov. Boli sme ocareni, v Lomnici uz len sem.
Peter,